Konsultacje w sprawie "Ogrodu Zabaw"

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dot. koncepcji nowego projektu pn. "Ogród Zabaw". Pierwsze spotkanie w formie warsztatu odbędzie się 20.12.2019r. w MOKSiALu o godz. 15:30. Jego celem jest poznanie potrzeb najmłodszych - ich propozycji i wizji ogrodu, który miałby powstać na terenie ośrodka kultury.

Podczas spotkania dokonamy wizji lokalnej terenu przy MOKSiALu i zastanowimy się wspólnie jakie rozwiązania architektoniczne można by tu zastosować. Założeniem jest, aby dzieci wyraziły swoje zdanie na temat powstającej koncepcji.  Chcemy wsłuchać się w potrzeby najmłodszych mieszkańców - poznać ich zdanie na temat tego, jaką formę powinien mieć "Ogród Zabaw". Chcemy również usłyszeć zdanie na temat tego, czego brakuje dzieciom i co powinno się w planowanym projekcie znaleźć. "Ogród Zabaw" ma docelowo służyć najmłodszym, dlatego chcemy oddać im głos w tej sprawie.  Dyskusję zakończymy warsztatem plastyczno-technicznym, podczas którego zilustrujemy pomysły na kartce lub wykonamy makietę. Wszystkie działania zostaną później podsumowane i przedstawione na stronie MOKSiAL-u. Warsztat poprowadzi architekt  Ewelina Markiewicz.