Delegacja szkoły na grobie patrona

W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, w  czwartek 31 października, uczniowie z klasy I, II oraz III odwiedzili grób Ady i Wlastimila Hofmanów.

Delegacja szkoły uprzątnęła z mogiły zeschnięte liście a pan dyrektor zapalił trzy wielkie znicze. Dowiedzieliśmy się, że jutro rano, na grobie Hofmanów położony zostanie jeszcze stroik przygotowany przez naszą szkołę wspólnie z panią Krystyną Trylańską-Maćkówką, która była ulubioną modelką malarza z okresu jego zamieszkiwania w Szklarskiej Porębie. Dojście do grobu jest dobrze oznakowane, dlatego każdy bez trudu może go odnaleźć i położyć kwiaty lub zapalić swój znicz.