Dobry start naszych drużyn na zawodach w Łomnicy

W czwartek, 26. września bieżącego roku, wybraliśmy się do Łomnicy na Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju LA. Dyscyplina ta składa się z rzutu piłeczką palantową, biegu na 60 m, skoku w dal i biegu na 600m/1000m (krótszy dystans dla dziewcząt, dłuższy dla chłopców).

Sami widzicie, trzeba wykazać się dużą wszechstronnością. Chłopcy w składzie: Tomek Janczura, Kuba Jedziniak, Maksymilian Kosmacz, Oskar Mracki, Patryk Murawski, Jan Popłoński zajęli 5 miejsce na 13 drużyn. Natomiast dziewczęta w składzie: Lena Rytau, Natalia Biernat, Laura Gadawska, Oliwia Gleń, Amelia Kotlarz, Anita Zwolińska zajęły 4 miejsce na 11 drużyn. Mimo, że wracamy bez medalu to jesteśmy bardzo szczęśliwi i spełnieni. Pozostał pewien niedosyt, ale za rok na pewno się zrewanżujemy.