Jak przygoda to tylko w Warszawie! Relacja z wycieczki

Po długim oczekiwaniu, miesięcznych przygotowaniach 13.06 .2019r. o godzinie 4.00 klasy II, V i VI, wyruszyły na trzydniowy podbój Warszawy!

Pogoda dopisała, więc nie było problemu, żeby zrealizować bardzo bogaty program, czyli: zwiedzanie Zamku Królewskiego, Krakowskiego Przedmieścia, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stadionu Narodowego, Centrum Nauki Kopernik, Pałacu Kultury i Nauki. Starczyło nawet na lody i kolację w postaci panecakow z niezbyt zdrowymi składnikami i kosmicznymi połączeniami (lody, wata cukrowa i popcorn karmelowy ...ale to w końcu uroczyste pożegnanie z Warszawą).Miło nam donieść, że wszystkie dzieciaki spisały się na medal! Jesteśmy z Was dumni!

Warto dodać, że dzięki determinacji, uporowi, zaangażowaniu, trzydniowa autokarowa wycieczka z posiłkami, noclegami, biletami wstępu , lodami i słodką kolacją kosztowała rodziców tylko 340 zł! Dzieciaki szykujcie się, bo po zeszłorocznym Krakowie, tegorocznej Warszawie, za rok czas na...Trójmiasto? Poznań? Malbork? Co Wy na to???