19 czerwca 2019- zakończenie roku szkolnego

Dziś odbył się uroczysty apel, na którym jak co roku nagrody i świadectwa odebrali najlepsi uczniowie naszej szkoły. Przybyłych gości, grono pedagogiczne, uczniów powitał Pan Dyrektor Tomasz Frąc.

Pogratulował wszystkim sukcesów i zachęcił  do dalszej pracy. Życzył udanych wakacji, wspaniałej zabawy oraz wielu przygód. Przestrzegł jednak przed czyhającymi niebezpieczeństwami.

Następnie nagrody oraz stypendia z rąk wychowawców i Pana Dyrektora odebrali wyróżniający  się uczniowie.

Wszystko odbyło się w miłej atmosferze  po raz ostatni w „starej” sali gimnastycznej, bo po 19-tu latach powracamy do dawnej siedziby przy ul. Obrońców Pokoju 17. Po zakończonym apelu odbyły się spotkania w klasach, na których uczniowie odbierali świadectwa i wręczali swoim  nauczycielom symboliczne kwiatki.

Niejednemu zakręciła się łezka w oku, ale nie martwcie się, spotkamy się 1 września w nowej szkole. Bawcie się dobrze. Odpoczywajcie i poznawajcie świat.