Dbajmy o naszą planetę Ziemię!

Ekologiczne przedstawienie uczniów klasy III na Dniu Patrona spowodowało, że każdy z nas zaczął się zastanawiać nad przyszłością naszej planety.

Dlatego też w dniu 05.06.2019 roku świetlicę szkolną odwiedził pan Michał Pyrek, który jest z zamiłowania ekologiem. W ciekawy sposób przybliżył uczniom temat segregowania śmieci i ich recykling. Ujął uczniów interesującymi informacjami dotyczącymi  problemu otaczających nas śmieci. W trakcie prelekcji pana Michała nasi uczniowie również wykazali się bardzo dobrą znajomością omawianego tematu czym zaskoczyli naszego gościa.

Mamy nadzieję, że poruszony problem ekologii będziemy mogli zgłębiać już od września, bo w końcu naszą planetę- Ziemię mamy  jedną.