Z kulinarnego życia klasy piątej, 5.06.2019 r.

Niezwykle słodko spędzili dzisiejszy dzień piątoklasiści. W nagrodę za zajęcie I miejsca w Turnieju wiedzy o życiu i twórczości Wlastimila Hofmana otrzymali zaproszenie do Pączkarni Różana w Szklarskiej Porębie.

Po przybyciu na miejsce każdy mógł wybrać pączka o dowolnym smaku. A wybór nie był łatwy, bo nadzienie było malinowe, waniliowe, rafaello, różane, nutella, serowo- jagodowe. Największą popularnością cieszyły się pączki rafaello i nutella.

Były tak pyszne, że znaleźli się śmiałkowie, którzy zjedli po kilka sztuk. Przez co sami wyglądali jak pączki.

W szkole na piątaków czekała  niespodzianka. Były nią odwiedziny dawnej wychowawczyni klasy, Pani Justynki. Miło było powspominać wspólnie spędzony czas.

To był wspaniały dzień!