GŁOSUJCIE NA NAS! DOSTALIŚMY SIĘ DO KONKURSU GŁÓWNEGO „TESCO DLA SZKÓŁ”!

Klasa II  w październiku, przystąpiła do projektu organizowanego przez firmę „TESCO”, promującego zdrową żywność i świadomość konsumencką u najmłodszych. Po przejściu dwóch etapów eliminacyjnych zadań, zakwalifikowaliśmy się do udziału w konkursie głównym i po weryfikacji, nasza praca – REKLAMA - została   zaakceptowana i można na nią głosować, do czego bardzo zachęcamy wszystkich uczniów, pracowników, rodziców i przyjaciół naszej szkoły.

Głosowanie rozpoczyna się 1 grudnia 2015 r. i trwać będzie do 14 grudnia 2015 r. Aby wziąć udział w głosowaniu trzeba najpierw zarejestrować się na stronie organizatora konkursu: www.tescodlaszkol.pl

Oto link do stron konkursowej, gdzie można usłyszeć naszą reklamę (plik audio):

Dziękujemy! Pozdrawiamy! Trzymajcie za nas kciuki!

„Ognista Piątka”, czyli klasa II z wychowawczynią