Książki naszych marzeń już w bibliotece szkolnej

Rok  szkolny 2015/2016 to okres realizacji rządowego programu „ Książki naszych marzeń” . Jest to jedno z działań MEN,  którego celem  jest rozwój i popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, nawiązanie współpracy z rodzicami, zachęcanie do czytania dzieciom i wspólnie z dziećmi w domach rodzinnych. Podjęte w ramach projektu działania  służą  ukazaniu pozytywnego wpływu czytania na rozwój dziecka.

Nasza  szkoła przystąpiła do projektu i otrzymała  środki finansowe na zakup literatury bliskiej współczesnym doświadczeniom uczniów, rozwijającej ich zainteresowania i uzdolnienia. Nowo zakupione książki już oczekują na spragnionych wrażeń czytelników.

Więcej zdjęć w galerii.