Mikołajki w SP5

6 grudnia...  każde dziecko i każdy dorosły dobrze zna tę datę....To w tym dniu wszyscy czekamy  na prezenty, niespodzianki . I tak  się szczęśliwie złożyło, że pomocnicy Mikołaja zorganizowali, z tej okazji, wyjazd klas I-III do kina na film pt. " Dziadek do orzechów i cztery królestwa".

Ta pięknie zrealizowana baśniowa historia z muzyką z baletu Piotra Czajkowskiego w tle, oczarowała wszystkich i wprowadziła nastrój zbliżających się świąt.

A po kinie... było jeszcze lepiej! Okazało się, że Mikołaj nie próżnował i zawitał do szkoły z workiem prezentów! Każdy dostał upominek, a to chyba oznacza, że wszyscy byliśmy choć troszkę grzeczni:)