POBILIŚMY REKORD!!!

Z satysfakcją informujemy, że ogólnopolska akcja bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo –oddechowej przez jak największą ilość osób organizowana 16 października 2018 zakończyła się sukcesem!

Jak wynika ze sprawozdań nadesłanych do organizatorów w tym roku resuscytację prowadziło 116 342 osoby co jest nowym rekordem. Wcześniejszy rekord z roku 2015 został pobity aż o 24 299 osób. Mamy w tym swój skromny udział. W naszej szkole resuscytację prowadziły w tym roku 73 osoby i każda z nich może czuć się rekordzistą! Klikając na link można przypomnieć sobie nasz udział w biciu tego rekordu: My też biliśmy rekord z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!