Pożegnanie jesieni

Wszystko wskazuje na to, że zima zdecydowanie do nas już puka, ale nasze Koło Przyrodnicze wspomina jeszcze spotkanie z końca października.

Zajęcia  mogły się wtedy  odbyć tylko w terenie. Zdecydowała o tym przecudna jesienna aura, która pomogła dzieciom zrozumieć, dlaczego okolice Wodospadu Szklarki włączone zostały do Karkonoskiego Parku Narodowego. Podziwialiśmy Czerwoną Jamę, poczyniliśmy sporo cennych obserwacji, które wykorzystamy zimą.  No i przekonaliśmy się, że  Złoty Widok naprawdę jest złoty...

Zajęcia Koła odbywają się raz w miesiącu ( czasem częściej), zawsze w sobotę – poznajemy przyrodę naszego regionu, poszerzamy wiadomości, rozwijamy zainteresowania przyrodnicze. Wędrówki po naszych górach – pod opieką przewodnika sudeckiego i nauczyciela przyrody – pozwalają nam nie tylko zdobyć wiedzę, ale także niezłą kondycję i hart ducha.

Więcej zdjęć w galerii.