Konkurs biblioteczny z książką w tle

Tradycją biblioteki szkolnej jest przeprowadzenie w miesiącu październiku szkolnego konkursu czytelniczego dla klas II i III.

W tym roku lekturą była książka Grzegorza Kasdepke „Detektyw Pozytywka”. Na wstępie uczniowie zapoznali się z treścią książki, a następnie przystąpili do testu. Komisja w składzie: Beata Zawadzka-Grabska, Lilianna Jaworska, Irena Bułat postanowiły wyróżnić z klasy II: Mateusza i Michała, a z klasy III:  Magdę, Tymona i Michała.

Konkurs zorganizowano w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy do przeczytania dalszych przygód Detektywa Pozytywki, które można wypożyczyć w szkolnej bibliotece.