Nietypowa lekcja wychowawcza w klasie czwartej

W dniu 19.10.2018 roku godzinę wychowawczą w klasie czwartej poprowadziła mama Leny.

Pani Iza Jednicka bardzo ciekawie zaprezentowała wykonywany przez siebie zawód. Od dzisiaj wszyscy czwartoklasiści  wiedzą jak się pisze poprawnie słowo rehabilitacja, jaką szkołę należy ukończyć i na czym polega praca rehabilitanta. Cała klasa z dużym zainteresowaniem  słuchała pani Izy i chętnie uczestniczyła w demonstrowanych ćwiczeniach.

Bardzo dziękujemy pani Izabeli Jednickiej za ciekawą lekcję i poświęcony nam czas.

Z dużą niecierpliwością czekamy na kolejną lekcję zawodoznawczą. Wybór zawodu to poważna sprawa!