Pasowanie na „świetliczaka”

Uczniowie klasy pierwszej, którzy zostali już pasowani na uczniów, teraz zostali poddani kolejnemu pasowaniu. Tym razem pasowanie odbyło się w świetlicy szkolnej „Piąteczka” w dniu 17.10.2018 roku.

Wszystkie pierwszaki zostały poddane czterem próbom: próbie dotyku, wiedzy, Smerfa Łasucha, Kopciuszka. Przygotowane cztery próby nadzorowali uczniowie klasy drugiej i trzeciej, od których zależało pozytywne zaliczenie przygotowanego sprawdzianu odwagi. Jak się okazało nasi pierwszoklasiści należą do odważnych i pozytywnie przeszli wszystkie cztery próby. Przygotowana zabawa zakończyła się oficjalnym złożeniem przysięgi „świetliczaka” i podpisaniem cyrografu. Bardzo dziękujemy uczniom klasy drugiej i trzeciej za okazaną życzliwość i koleżeńskość w stosunku do młodszych kolegów  i koleżanek.

Zapraszamy do zabawy za rok.