Nietypowa lekcja przyrody!

Pod fachowym nadzorem pracowników Nadleśnictwa w Szklarskiej Porębie, przy pięknej, słonecznej pogodzie w środę 10 października zasadziliśmy wokół naszej szkoły sadzonki drzew i krzewów. Będą teraz rosły razem z nami!

Wzdłuż płotu od ulicy 11 Listopada posadziliśmy bukowy żywopłot. Skarpę przy placu zabaw  ozdobiły sadzonki: irgi, azalii, kosówki, jałowca i trzmieliny. To była żywa lekcja przyrody. Poznaliśmy tajniki umiejętnego postępowania z sadzonkami. Teraz będziemy obserwować jak „nasze krzewy i drzewa” będą wzrastać! To były bardzo pożyteczne i pouczające zajęcia.

Za pomoc w upiększeniu terenu wokół naszej szkoły bardzo serdecznie dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa w Szklarskiej Porębie, którzy od lat życzliwie wspierają naszą szkołę i są naszymi wypróbowanymi przyjaciółmi. DZIĘKUJEMY!!!