Klasa czwarta zwiedza Wrocław

W środę 03 października 2018 roku uczniowie klas IV udali się na klasową wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Celem naszej podróży było wrocławskie ZOO.

Szklarską Porębę opuściliśmy skoro świt i po trzech godzinach podróży PKP dotarliśmy do Wrocławia, który przywitał nas słońcem i silnym wiatrem. Zwiedzanie ZOO zajęło nam cztery godziny. Największą radość sprawiło wszystkim Afrikarium. Podczas zwiedzania motylarni zachwycił  wszystkich swoją urodą motyl, który usiadł pani Wandzie na telefonie. W drodze powrotnej z ZOO na PKP udało nam się zwiedzić Ostrów Tumski i Rynek.

Wrocław pożegnał nas piękna tęczą. Liczymy na to, że uda nam się wrócić do Wrocławia na wiosnę.