NOC Z KSIĄŻKĄ

Nocą z 13 na 14 listopada mury naszej szkoły nie mogły odpocząć. Wszystko za sprawą czwartoklasistów, którzy postanowili spędzić ten czas nad książkami. Spragnieni wrażeń uczniowie zebrali się w piątkowy wieczór po to, by  bobrować w szkolnej bibliotece. Tym razem mogli do woli przeszukiwać regały i wertować kartki księgozbioru. Po burzliwych poszukiwaniach odbyła się ,, bitwa na książki”. Każdy z ogromnym zapałem czytał obszerne fragmenty wybranych przez siebie książek. A najważniejsze, że wszyscy bawili się doskonale.

Następnie była wspólnie przygotowana kolacja, którą uświetniły przysmaki takie jak przepyszny własnoręcznie upieczony chleb, malinowy cud- dżemik babci Zosi, miód z prywatnej pasieki i pełne witamin soki owocowe.

Po takiej ilości wrażeń trudno było zasnąć, zwłaszcza, że nie zabrakło mrocznych opowieści.

Wspólne nocowanie było doskonałą okazją do lepszego poznania, polubienia się oraz egzaminem z samodzielności. Wszyscy zdali go doskonale.

W galerii więcej zdjęć z tego wydarzenia.