Klasowe śniadania w SP5, czyli dasz radę zdrowiej i lepiej!

W środę, 3 października 2018 r. po pierwszej lekcji, najpierw ze szkolnej kuchni, a potem z sali nr 13 dochodziły nieziemskie zapachy!

To klasa II rozpoczęła ogólnoszkolną inicjatywę, wspólnych klasowych śniadań. Jest to okazja do przekonania się, że pyszne, zdrowe, energetyczne śniadanie, musi zawierać dobre składniki. "Drugaki" to męska klasa, dlatego śniadanie musiało być odpowiednie :) Tak więc, najpierw własnoręcznie zrobiliśmy i upiekliśmy maślane bułeczki, a potem „coś” do nich, czyli: jajecznica z dobrych jajek, parówki i szynka najlepszej jakości, pomidory, ogórki, papryka, por, szczypiorek, rzodkiewka i sałata. To kolorowe śniadanie było pyszne i na dodatek w jakim wspaniałym towarzystwie! W klasie II, powtórka już wkrótce, a już w piątek wspólnie „śniadaniuje” klasa V.