Wycieczka do kina

19.09.2018r.,w środę, nasza szkoła opustoszała... Powodem był wyjazd do kina "Helios" w Jeleniej Górze, na film pt. "Biały Kieł", oparty na motywach powieści Jacka Londona.

Jednak zanim weszliśmy do sali kinowej, żeby tradycji stało się zadość, spędziliśmy czas w baaaaaardzo długiej kolejce po popcorn.

Przed projekcją, odbyła się prelekcja, tematycznie związana z filmem. Szczęśliwcy, którzy odpowiedzieli poprawnie na pytania prelegenta – otrzymali upominki. Film, podczas oglądania, spowodował żywe reakcje. Większość z nas martwiła się o losy wilczka. Na szczęście historia miała szczęśliwe zakończenie.

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny, tak jak jego kinowy początek, będzie miał dla wszystkich szczęśliwe zakończenie :) Zatem...POWODZENIA!