Wakacje, znów mamy wakacje !

Dziś, 22 czerwca 2018 roku, zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018 i powitaliśmy wakacje. Jednak zanim udaliśmy się na zasłużony wypoczynek, nagrody odebrali nasi najlepsi uczniowie. Pan Dyrektor zaprezentował tegorocznych stypendystów.

Stypendium za naukę otrzymali: Alicja Antoniak, Marta Burdzińska, Julia Chmielewska, Marceli Jackiewicz, Adrianna Kosmenda, Natalia Mazurak, Kamil Sawicki, Piotr Radwilowicz, Oliwia Gleń. Stypendium  za wyniki sportowe dostała Julia Chmielewska i Oliwia Gleń.

Po części oficjalnej pożegnaliśmy szóstoklasistów. Odebrali oni upominki od swych kolegów z klasy piątej i wysłuchali prześmiewczych wierszyków na swój temat. Następnie sami wystąpili w pożegnalnym przedstawieniu „Wakacje, znów mamy wakacje”.

Na zakończenie Pan Dyrektor podziękował wszystkim za ciężką pracę i życzył udanego oraz bezpiecznego wypoczynku.Wkrótce zamieścimy artykuł.