Pożegnanie roku szkolnego 2017/2018 w świetlicy szkolnej

W dniu 20.06.2018 roku dla uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej, uczniowie klas starszych na pożegnanie mijającego roku szkolnego, postanowili przygotować teatrzyk „Trzy świnki”.

Przygotowane spotkanie dla  wszystkich świetliczaków było okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów. W tym roku dyplom Wzorowego Świetliczaka otrzymali: Jakub Popczyk (klasa I), Lena Rytau (klasa III), Maja Jakubowska (klasa III), Milena Bajer (klasa III), Milena Kobiela   (klasa III), Maria Fiszer (klasa III), Mikołaj Głodek (klasa III).

Wręczono również dyplomy dla najlepszych czytelników w roku 2017/2018 a zostali nimi: Julia Chmielewska (klasa VI), Amelia Kotlarz (klasa IV), Julia Głownia (klasa III), Laura Gadawska (klasa III), oraz wszyscy  uczniowie klasy II.

Wszystkim  wyróżnionym gratulujemy i życzymy udanych wakacji.