Żeby wakacje były bezpieczne

Niedługo wakacje -czas odpoczynku, zabawy i relaksu. Niestety w czasie wakacji zdarza się też dużo wypadków. W poniedziałek, 11 czerwca naszą szkołę odwiedziła pani Małgorzata Kostrzewa, dzielnicowa Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie.

Pani dzielnicowa w pogadankach skierowanych do wszystkich uczniów przestrzegała przed niebezpieczeństwami na które możemy być narażeni w czasie wypoczynku nad wodą, w górach, w lesie, na wsi, itp. Przypomniała o konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego i korzystania z odblasków. Ostrzegała przed nierozważnym korzystaniem z Internetu i nierozsądnymi kontaktami z obcymi osobami. Mamy nadzieję, ze wakacje upłyną wszystkim w radosnej i bezpiecznej atmosferze.