IX Salon Artystyczny Jana Izydora Sztaudyngera, 8.06.2018 r.

Kolejny już raz nasi najlepsi recytatorzy stanęli do artystycznej rywalizacji uczestnicząc w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przyroda i siły natury”. Konkurs odbywa się corocznie w czerwcu w ramach Salonu Artystycznego J. I. Sztaudyngera organizowanego przez Stowarzyszenie Puch Ostu.

Piątkę reprezentowali: Piotr Radwiłowicz, Oliwia Gleń, Julia Chmielewska. Wiersze recytowali również uczniowie Z SP1, SP2, gimnazjaliści oraz licealiści.

Miło nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Piotr Radwiłowicz z kl. IV, a miejsce III Julia Chmielewska z kl. VI.

Wszystkim uczestnikom konkursu, stypendystom Stowarzyszenia Puch Ostu serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości oraz kolejnych sukcesów.