Międzyszkolny konkurs czytelniczy dla najmłodszych

W dniu 07.06.2018 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów klasy drugiej i trzeciej ze Szkoły Podstawowej Nr 1, którzy brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Szklarskiej Porębie.

W tym roku tematem konkursu była twórczość Wandy Chotomskiej. Uczniowie klasy drugiej pisali konkurs z książki pt. „Pięciopsiaczki”, a uczniowie klasy trzeciej „Dzieci Pana Astronoma”.

Jury w składzie: Anna Hochół, Ewa Radwiłowicz, Beata Zawadzka-Grabska po podliczeniu punktów przyznało w kategorii klas drugich:

I miejsce: Antoniemu Grzesiowi (SP1)

II miejsce:  Julii Guldzie (SP5) Joannie Bronieckiej (SP1)

III miejsce: Tymonowi Krakowskiemu (SP5).

W kategorii klas trzecich:

I miejsce: Lena Rytau (SP5), Paweł Odrzywół (SP1)

II miejsce: Daria Bartkiewicz (SP1)

Wyróżnienia: Laura Gadawska (SP5), Nikita Stokowiec ( SP1), Konrad Kowalczyk (SP1).

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.