Szkolny konkurs plastyczny z okazji Święta Niepodległości

Już od kilku lat szkolną  tradycją jest konkurs plastyczny dla klas IV-VI organizowany z okazji Święta Niepodległości. W tym roku temat pracy to: „Polska mój kraj, moja ojczyzna”.

Po długich naradach komisja postanowiła przyznać I miejsce Igorowi Zielińskiemu z klasy VI

II miejsce zajęła Agata Jaworska z klasy V, III miejsce przypadło:  Alicji Antoniak z klasy IV, Kamilowi Sawickiemu z klasy IV oraz Szymonowi Rytau z klasy VI. Wyróżnienie otrzymała Marta Burdzińska z klasy IV.

Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy a  pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.