Bal Karnawałowy dla klas I-III

Zaczął się czas bali karnawałowych, ale chyba żaden bal nie może się równać do tych organizowanych w naszej szkole. Dowód? Otóż dziś, w piątek 12.01.2018r., na balu karnawałowym klas I-III w SP 5, można było spotkać jedynych w swoim rodzaju gości!

Królewny, karatecy, czarownice, wampiry, piraci, policjantka, panna młoda, a nawet sam Gandalf  tańczyli, bawili się, prezentowali na naszym balu. Gdzie jeszcze można spotkać tak wspaniałe towarzystwo? Tylko u nas!!!

Zabawa była przednia, w sam raz na rozkręcenie się przed feriami! Zatem, pozdrawiamy wszystkich i życzymy wesołych, wspaniałych  i bezpiecznych ferii!!!