KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, 18 GRUDNIA 2017

W niezwykle uroczystej atmosferze rozpoczęliśmy ostatni przedświąteczny tydzień. A wszystko za sprawą tegorocznego kiermaszu świątecznego. Po raz pierwszy odbył się on po południu i cieszył wielkim powodzeniem.

Wszystkich zaproszonych gości z Burmistrzem Mirosławem Grafem na czele przywitał Pan Dyrektor-Tomasz Frąc. Uroczystość swą obecnością uświetnili też o. Zygmunt Mikołajczyk, proboszcz parafii pw. Bożego Ciała oraz przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Jahn.

W  specjalnie na tę okazję przystrojonej w choinki i kolorowe światełka sali gimnastycznej rozbrzmiały kolędy, a na scenie szóstoklasiści odegrali jasełka. Po przedstawieniu nastąpiła degustacja ciast, pierniczków i innych smakołyków przygotowanych przez ukochane mamy i babcie oraz sprzedaż wykonanych przez dzieci ozdób świątecznych.

Kolejną atrakcją wieczoru był konkurs stroików świątecznych. Zwyciężyła w nim Adrianna Kosmenda z klasy szóstej, która wykonała przepiękną kompozycję składającą się z pachnących pierników, ciasteczek, lasek cynamonu, orzechów, szyszek oraz  misternie wykrojonych z kory serduszek. Miejsce drugie zajęła Lena Rytau z klasy drugiej, a miejsce trzecie pierwszoklasista -Mateusz Gleń.

Serdecznie dziękujemy fundatorom konkursowych nagród: Termom Cieplickim, Księgarni Literackiej oraz Pizzerii Domino.

Równie gorące podziękowania składamy wszystkim rodzicom, babciom, przyjaciołom szkoły, naszym kochanym uczniom, którzy aktywnie przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tej wspaniałej, integrującej środowisko imprezy.

Przyjmijcie szczere życzenia dobrych, upływających w rodzinnej atmosferze świąt Bożego Narodzenia.