Mikołajki na Esplanadzie, 6 grudnia 2017 rok

Dziś 6 grudnia, dzień na który czekają wszystkie -nie tylko grzeczne -dzieci. Już  od świtu wypatrywaliśmy Mikołaja. Z listu, który nam pozostawił wynikało, że oczekuje nas w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada. Ubraliśmy się więc ciepło i ruszyliśmy na spotkanie.

Czekała na nas wspaniała niespodzianka. Mikołaj, który miał słodki upominek dla każdego, przybył ze swoją pomocnicą, przeuroczą Śnieżynką. Każde dziecko uścisnęło mikołajową dłoń i pozowało do pamiątkowego zdjęcia. Było tez ognisko z pieczonymi kiełbaskami, gorąca herbata i  wspaniała zabawa.

Serdecznie dziękujemy za niezapomniane wrażenia Stowarzyszeniu Zdolna Dolna oraz Prezesowi Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada- Panu Andrzejowi Mironiowi. To dzięki Wam wszystkie PIĄTECZKOWE dzieci były dziś uśmiechnięte.