Bądźmy życzliwi nie tylko od święta

Dzień Tolerancji i Życzliwości obchodzimy w naszej szkole rokrocznie. Tym razem obchody został uświetnione występem uczniów klasy trzeciej. We wtorek 28 listopada uczniowie tej klasy zaprosili nas na występ pt. ,,Ballada o uprzejmym rycerzu”.

Młodzi aktorzy za pomocą inscenizacji przekazali nam, że bardzo ważne są w życiu takie wartości jak dobro, życzliwość i empatia.  Tradycją naszej szkoły jest wyróżnianie tych uczniów, którzy na co dzień wykazują się wyjątkową życzliwością. Tym razem ,,Orderem Życzliwości” zostali odznaczeni: Mateusz Gleń z klasy I, Magdalena Makarowska z klasy II, Laura Gadawska z klasy III, Hanna Ślaz z klasy IV, Nikola Bejkus z klasy V oraz Ada Kosmenda z klasy VI. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkich prosimy –bądźmy życzliwi nie tylko od święta.