Z artystyczną wizytą w przedszkolu

W czwartek, 23 listopada 2017 r. uczniowie klasy piątej wybrali się z teatralną wizytą do Przedszkola Nr 2. Wystąpili przed przedszkolakami z inscenizacją pod tajemniczym tytułem ,,Bajka na zdrowie”.

Początkowo wszyscy byli przekonani, że to znana bajka o Czerwonym Kapturku, ale akcja przedstawienia potoczyła się zaskakująco inaczej. To wilk okazał się pozytywną postacią, to on odkrył, że przyczyną złego samopoczucia babci jest nieodpowiednia dieta i brak ruchu. Wraz z innymi zwierzętami pomógł babci w opracowaniu recepty na poprawę jej zdrowia. Młodzi aktorzy zaprezentowali się znakomicie. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Także pani dyrektor i inni pracownicy przedszkola nie szczędzili piątoklasistom słów uznania. Pyszne kanapki, herbatka, słodki poczęstunek i serdeczne słowa były bardzo miłym akcentem na zakończenie tej artystycznej wyprawy. Było tak miło, że już zastanawiamy się nad tematem i terminem następnej wizyty.