II klasa odwiedziła Bibliotekę Miejską

W poniedziałek, 26.10.2015r., klasa II odwiedziła Bibliotekę Miejską. Oto fragmenty wrażeń niektórych uczniów, zapisanych w zeszytach po tej ciekawej wizycie:

„Pani bibliotekarka opowiadała nam o bibliotece, a potem czytała fragmenty książek.” (Piotr Radwiłowicz)

„Wszystkie książki były ładnie ułożone na regałach.(…) Mogliśmy sami oglądać książki” (Ola Binkowska)

„W Bibliotece Miejskiej było dużo ciekawych książek. Ja lubię czytać szczególnie książki przygodowe i o zwierzętach.” (Alan Kirylczuk)

„Zainteresowała mnie książka o budowie maszyn.(…) Dowiedziałem się, że czytając książki, wiemy więcej.”( Wojtek Winiarz)

„W bibliotece obowiązuje cisza i spokój.”(Maciek Przybyła)

„Najbardziej podobało mi się jak pani nam czytała.(…) Wypożyczyłam książkę pt. ”Pokój Niegościnny”. Wycieczka była super!”(Hania Ślaz)

Najlepszym podsumowanie tej wizyty w Bibliotece Miejskiej, będzie zdanie, które zapisał Piotr Olszański: „Polecam wszystkim chodzić do biblioteki, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie.”