Rozstrzygnięcie konkursów szkolnych, 10 XI 2017r

W dniu 10.11.2017 r. po zakończeniu apelu z okazji Święta Niepodległości wręczono uczniom klasy II i III pamiątkowe dyplomy za udział w szkolnym konkursie czytelniczym organizowanym przez bibliotekę szkolną. Konkurs ten był realizacją zadania w ramach programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.

Uczniowie obu klas  wykazywali się znajomością, wcześniej czytanej im książki, autorstwa Wandy Chotomskiej „Pięciopsiaczki”.

W klasie III

I miejsce zajęła Lena Rytau

II miejsce Mikołaj Głodek

III miejsce Milena Bajer

W klasie II

I miejsce zajął Tymon Krakowski

II miejsce Julia Gulda

III miejsce: Maja Nowicka, Magdalena Makarowska, Jagoda Kulesza.

W klasach IV-VI w ramach realizacji  zadań „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” ogłoszono konkurs plastyczny na ilustrację do wybranych i znanych książek z kanonu literatury młodzieżowej.

W klasie IV  najładniejszą pracę do książki Roalda Dahla „Matylda” wykonał Piotr Radwiłowicz. W klasie V do książki  Brandona Mulla „Baśniobór” najładniejszą pracę zrobiła Kaja Pleszczyńska. W klasie VI do książki Brandona Mulla „Wojna cukierkowa” najładniejszą pracę wykonała Wiktoria Konieczna.

W konkursie plastycznym „Jesienna spiżarnia” pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy IV, Oliwia Gleń.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy .