Pamiętamy o Święcie Niepodległości

W piątek 10 listopada 2017 r. podczas szkolnego apelu z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczciliśmy pamięć wszystkich, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę.

Szkolną tradycją z okazji Święta Niepodległości jest okolicznościowy konkurs. W tym roku był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły i polegał na wykonaniu gazetki ściennej i wystroju klasy. Dekoracje oceniane były w kategoriach: przekaz treści patriotycznych, pracochłonność, estetyka, pomysłowość. Po podliczeniu punktów:  I miejsce zajęli uczniowie klasy  II i VI, wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy IV.

Gratulujemy i dziękujemy za zabawę.