Kotylionowy zawrót głowy

W poniedziałek 6 listopada 2017 r. uczennice należące do Szkolnego Koła Artystyczno-Plastycznego zorganizowały kotylionowe warsztaty. Do udziału w zajęciach zaproszeni zostali uczniowie naszej szkoły.

Dziewczęta wcieliły się w rolę instruktorek zajęć plastycznych. Przy utworzonych stoiskach, które wyposażyły w niezbędne materiały i przybory, instruowały jak wykonać wybrany wzór kotyliona. Uczestnicy zajęć, którymi byli prawie wszyscy uczniowie klas młodszych z zapałem tworzyli te piękne ozdoby, a młode instruktorki cierpliwie tłumaczyły wszystkie tajniki ich tworzenia. Uczennice prowadzące warsztaty ujawniły nie tylko swoje umiejętności plastyczne, ale także dydaktyczne. Wykonane kotyliony będą ozdobą galowych strojów w uroczystym dniu Święta Niepodległości, dzięki czemu będzie miało ono jeszcze piękniejsza oprawę.