Wielki sukces Uczniów „Piątki” w zawodach Sudeckiej Młodzieżowej Ligi Sportowej

W sobotę, 1 października 2017r., na  Polanie Jakuszyckiej odbył się finał  rowerowych zawodów z cyklu Sudeckiej Ligi Sportowej -CROSS. W zawodach wzięło udział przeszło pięćdziesięciu zawodników.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Pola Jukniewicz – klasa I
  2. Igor Piotrowski – klasa I
  3. Mateusz Gleń – klasa I
  4.  Antoni Brzostowski -  klasa I
  5. Michał Tański – klasa I
  6. Milena Kobiela – klasa III
  7. Oliwia Gleń – klasa IV

Miło nam poinformować, że wszyscy nasi reprezentanci wypadli wspaniale, a ponadto Oliwia Gleń (I miejsce w Jakuszycach), Pola Jukniewicz (I miejsce w Jakuszycach) i  Igor Piotrowski (II miejsce w Jakuszycach), w klasyfikacji końcowej  zajęli I miejsca!

Zachęcamy wszystkich rodziców młodych rowerzystów do skorzystania z tej formy aktywnego spędzania wolnego czasu razem z dzieciakami. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej organizatorów www.bike.superhost.pl

Gratulujemy i dziękujemy!