NASTĘPCY LEWANDOWSKIEGO

W środę 27 września, jak co roku o tej porze, świetlicę szkolną odwiedził Pan Paweł Janczura trener Uczniowskiego Klubu Sportowego „Rzepiór” działającego przy MOKSiAL-u w Szklarskiej Porębie, by zachęcić nas do gry w piłkę nożną.

Czekaliśmy na niego z niecierpliwością i z zapałem uczestniczyliśmy w profesjonalnie przeprowadzonym treningu piłkarskim. Dzięki atrakcyjnym ćwiczeniom, grom i zabawom poczuliśmy się jak najprawdziwsi piłkarze kadry narodowej. Trener chwalił nas za zaangażowanie i umiejętności. Sporo umiemy, bo większość z nas już trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym „Rzepiór”.

To był wspaniały dzień! Dziękujemy Panu Pawłowi za wizytę i czekamy na następną.