Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Kolejne wakacje za nami! Dziś powitaliśmy nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy go uroczystym apelem. Uczniów przywitał Dyrektor szkoły -Tomasz Frąc, który życząc wszystkim sukcesów, podkreślił jak wielkie znaczenie ma zdobyta przez nas wiedza oraz codzienna, wzajemna życzliwość.

Gościem honorowym uroczystości był Burmistrz naszego miasta –Pan Mirosław Graf. Skierował on życzenia, by czas spędzony w szkole upływał nam wśród przyjaciół w radości, by nauka była dla nas przyjemnością i dawała satysfakcję .

Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na spotkania organizacyjne.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 Minister Edukacji Narodowej Pani Anna Zalewska opublikowała list do Dyrektorów Szkół, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów. List MEN.

List do uczniów wystosował również Rzecznik Praw Dziecka. List RPD.