WAKACJE!

W piątek 23 czerwca, jak co roku, podczas uroczystego apelu zakończyliśmy rok szkolny. Licznie przybyłych na tę uroczystość gości: rodziców, rodzeństwa, babcie oraz dziadków -powitał dyrektor Piątki -Pan Tomasz Frąc.

Podziękował wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę. Pogratulował tym, którzy zakończyli rok szkolny z nagrodami i świadectwami z wyróżnieniem. Słowa otuchy i zachęty do podjęcia dodatkowego wysiłku skierował do tych, których świadectwa prezentowały się mniej okazale. Wyróżnionym uczniom Pan Dyrektor osobiście wręczył świadectwa, nagrody oraz stypendia.

Następnie w pożegnalnym programie artystycznym zaprezentowali się absolwenci. W naszej szkole –inaczej niż w innych podstawówkach –pożegnano szóstoklasistów, którzy od września podejmą naukę jako siódmoklasiści w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego. Podziękowali oni za sześć wspólnie spędzonych lat. Nie obyło się  bez łez wzruszenia i uścisków.

Teraz przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.