CZAS NA ZDROWIE!

W czwartek 22 czerwca 2017 po raz drugi w naszej szkole odbył się festyn „Czas na zdrowie”.  Jego celem jest zachęcenie dzieci oraz dorosłych do zdrowego odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.

Imprezę zapoczątkował uroczysty apel, na którym nagrodzeni zostali laureaci konkursów: przyrodniczego, ortograficznego , pięknego czytania, czytelniczego , wzorowego świetliczaka.

Następnie obejrzeliśmy bajkę "Na zdrowie" w wykonaniu czwartoklasistów. Po występie rozpoczęliśmy degustację zdrowych przekąsek. Przygotowały je wszystkie klasy. Wykazały się przy tym nie lada umiejętnościami i fantazją. Kosztowaliśmy lodów sorbetowych, różnego rodzaju koreczków i szaszłyczków owocowo- warzywnych, kanapek, koktajli, sezonowych owoców i warzyw.

Po poczęstunku bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Graliśmy w dwa ognie, w ringo, gry wielkoformatowe, przeciągaliśmy linę, skakaliśmy grupowo na skakance, graliśmy w bilę.

Było smacznie i wesoło. Już czekamy na kolejną odsłonę festynu