Zaprzaszamy na JESIENNE STRACH CUDA WIANKI!

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w warsztatach artystycznych, które współorganizujemy w sobotę 31 października 2015 r. w Rodzinnym Parku Rozrywki ESPLANADA.

Zapraszamy do Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada dzieci wraz z rodzicami na emocjonujący wieczór z dreszczykiem w ostatni dzień października. Pczątek impezy od godziny 16.00.
W programie warsztaty z rzeźbienia w dyni. Do zabawy zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Twórcy każdego dyniowego dzieła mają zagwarantowany emocjonujący przejazd Alpine Coaster. Pod okiem plastyka układać będziemy jesienne kompozycje, a także tworzyć lampiony z użyciem kolorowych liści. Działaniom twórczym towarzyszyć będzie prezentacja wierszy z dreszczykiem, a także przerażające buzi malowanie.

Finał nastąpi około godziny 18.00 kiedy to rozstrzygnięty zostanie konkurs „Strachy na Lachy” na najlepsze przebranie. Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony a zwycięzca otrzyma miesięczny karnet na Lodowisko w Esplanadzie.
Dodatkowo tego dnia dla dzieci i ich opiekunów korzystających z warsztatów bądź biorących udział w konkursie gwarantujemy przejazd na Wieży Emocji.
Organizatorem Jesiennych Strachów Cuda Wianków jest Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie, Rodzinny Park Rozrywki Esplanada oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

Zapraszamy !!!

Relację z tego wydarzenia zamieszczono na portalu www.24jgora.pl -można ją przeczytać klikając na link: