NASZ MURAL PRAWIE GOTOWY!

W okresie od kwietnia do czerwca nasi uczniowie pod kierownictwem Pani Moniki Krakowskiej malowali mural na budynku gospodarczym znajdującym się przy placu zabaw. Malowidło przedstawia pasmo Karkonoszy wraz z charakterystycznymi wzniesieniami oraz właściwą dla tego terenu florę i faunę.

W namalowanym lesie wprost roi się od rozmaitych stworzeń i roślin. Są tu między innymi salamandry, sowy, sasanki, krokusy, lepiężniki, dzwonki karkonoskie, kuny i rysie.

Praca jest upamiętnieniem postaci naszego Patrona Wlastimila Hofmana. Dzięki niej każdy mógł spróbować swych sił jako malarz, puścić wodze wyobraźni oraz przekonać się jak wiele trudu musi włożyć w swą pracę twórca.

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Mural jest wspaniały.

Serdecznie gratulujemy wszystkim jego twórcom. Szczególne podziękowania składamy Pani Monice, bez której to dzieło nie powstałoby.