O Wlastimilu Hofmanie wiedzą prawie wszystko!

10.06.2017r.  Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szklarskiej Porębie obchodziło swoje 70-lecie pod hasłem „Mali Artyści Wielkiemu Twórcy”. Przewodni temat uroczystości nawiązywał do Roku Hofmanowskiego, który właśnie trwa w naszym mieście. Jednym z punktów obchodów tego wspaniałego jubileuszu był konkurs wiedzy o Wlastimilu Hofmanie.

Mimo, iż konkursowe pytania były bardzo trudne, nasi uczniowie poradzili sobie fenomenalnie zgarniając wszystkie nagrody i wyróżnienia w swojej kategorii wiekowej! Okazuje się, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Wlastimila Hofmana, wiedzą wszystko o swoim patronie, przynosząc tym, oczywiście, dumę swojej szkole.

A ci wspaniali uczniowie to:

I miejsce - Kinga Nakiewicz kl. V i Paulina Kasjaniuk kl. VI,

II miejsce - Oskar Żakowicz kl. IV,

III miejsce - Michał Szulczyński kl. IV,

IV miejsce - Szymon Romańczuk kl. III i Piotr Radwiłowicz kl. III

Wyróżnienie – Maria Fiszer kl. II, Milena Bajer kl. II, Oliwia Gleń kl. III, Hanna Ślaz kl. III,

Gratulujemy wszystkim laureatom tego wielkiego sukcesu!!!