MALI RECYTATORZY

2 czerwca 2017 r. odbył się szkolny finał konkursu recytatorskiego klas I-III. W tym roku  uczniowie mogli wybrać ulubiony wiersz Juliana Tuwima. Każdą klasę reprezentowało trzech uczestników. Mali recytatorzy pięknie prezentowali wybrane wiersze. Z przyjemnością słuchało się „Słonia Trąbalskiego”, „Dwa wiatry”, „Bambo”, „Okulary”, „Cuda i dziwy”.

Jury długo debatowało nad wyborem zwycięzców. I miejsce zajął Piotr Radwiłowicz  z klasy III, II miejsce zajęli Lena Rytau z klasy II oraz Michał Dziura z klasy I, III miejsce zajęły Magda Makarowska z klasy I i Julia Głownia z klasy II. Wyróżnieni zostali Jagoda Kulesza z klasy I, Milena Kobiela z klasy II oraz Tomek Janczura i Szymon Kruczek  z klasy III. Wszystkim serdecznie gratulujemy!