Książki rządzą!

5 października 2015 roku ,wizytą w Księgarni Literackiej, rozpoczęli czwartoklasiści cykl  zajęć poświęconych popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Podczas prowadzonego przez właścicielkę, Panią Beatę Gardecką ,spotkania panowała gorąca atmosfera. Uczniowie z zainteresowaniem wertowali zasoby księgarni. Dowiedzieli się ile, jakich książek znajduje się w ,,Literackiej”, poznali nowości wydawnicze i odkryli tajemnice sprawnego jej funkcjonowania.

Pani Beata cierpliwie odpowiadała na wszelkie pytania i prezentowała  najnowsze pozycje  literatury dziecięcej. Mamy nadzieję, że wzbudzona miłość do książek  będzie trwała przez długie lata.

Pani Beato, DZIĘKUJEMY!