Wizyta w bibliotece miejskiej

12 października  czwartoklasiści odwiedzili Bibliotekę Miejską w Szklarskiej Porębie. Celem wizyty było zainteresowanie uczniów czytelnictwem. Gospodarzem spotkania była Pani Halina Szyl, która z wielka pasją prezentowała księgozbiór biblioteczny.

Stali bywalcy biblioteki dowiedzieli się o nowościach, a  uczniowie, którzy nie są czytelnikami uzyskali informacje jak  można zapisać się do biblioteki. Dzieci mogły  też  wędrować między regałami i  chłonąć atmosferę tego niezwykłego miejsca. Niewątpliwa atrakcją  była ,,królowa” biblioteki- kotka Sisi, która z dumą i gracją spacerowała wśród książek.

Spotkanie  wszystkim ogromnie się podobało. Serdecznie dziękujemy  Pani Halinie