Podsumowaliśmy pierwszy semestr nauki

W poniedziałek, 27 lutego, spotkaliśmy się w sali gimnastycznej na apelu podsumowującym osiągnięcia uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017. Pan Dyrektor Tomasz Frąc udzielił pochwał 37 szkolnym prymusom z klas I-VI, którzy z dumą prezentowali się przed kolegami i koleżankami.

Nagrody i gratulacje odebrali  też laureaci Szkolnych Konkursów: Fotograficznego, literackiego oraz najlepsi sportowcy, którzy w zawodach powiatowych i wojewódzkich reprezentując naszą szkołę zdobyli medale. Słowa otuchy i zachętę do podjęcia dodatkowego wysiłku usłyszeli uczniowie, którzy nie mogą zaliczyć tego półrocza do udanych. Wszystkim wyróżnionym raz jeszcze gratulujemy i życzymy sukcesów na zakończenie roku szkolnego.