Imieniny: Bazylego, Bernardyna

Sreberka z „Piątki”, czyli Wielki sukces naszej szkoły w Finale Zimowych Igrzysk Dolnego Śląska

W Zieleńcu odbył się finał Zimowych Igrzysk Dolnego Śląska. W środę i czwartek, czyli 1.02.2017r.  i 2.02.2017r., startowali najlepsi narciarze alpejscy z całego naszego regionu. Szkołę Podstawową Nr 5 w Szklarskiej Porębie reprezentowały uczennice: Nina Kaczmarska z klasy VI oraz Oliwia Gleń  i Aleksandra Binkowska z klasy III.

W drużynie chłopców startowali: Wojciech Winiarz i Szymon Romańczuk  z klasy III oraz  Maciej Zawół z klasy V. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się znakomicie, ale nasze dziewczyny przeszły same siebie i mimo ostrej konkurencji i 50 zawodniczek, drużynowo zdobyły SREBRNY MEDAL!

Oliwio, Olu i Nino! Dziękujemy Wam Sreberka! Gratulacje i podziękowania za walkę i włożone serce przekazujemy także reprezentującym naszą szkołę chłopakom.