14 października 2015 r. Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W środę, 14 października,  obchodziliśmyDzień Edukacji Narodowej. Dzień rozpoczął uroczysty apel, na którym uczniowie klas IV-VI zaprezentowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Nauczyciele oraz pracownicy szkoły wysłuchali pięknych wierszy i piosenek. Nie zabrakło też drobnych upominków – bukiecików kwiatów wykonanych przez  szóstoklasistów.

Tradycyjnie tego dnia  zaprezentowali się pierwszoklasiści. Zostali poddani wielu próbom, mającym dowieść, że zasługują na miano ucznia . Wyszli z nich zwycięsko. Pokazali, że bardzo wiele potrafią. Złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Pana Dyrektora na ucznia klasy pierwszej.

Jednak nie był to koniec atrakcji tego dnia. Po apelu wszyscy przeszli do klas i rozpoczęli rozgrywki w gry planszowe. Grano w  warcaby, scrabble, szachy i wiele innych gier. Nikt się nie nudził.

To był bardzo przyjemny dzień, już czekamy na kolejne październikowe święto.