Wielki sukces „Piątki” w Powiatowym Konkursie Kolęd!

We wtorek, 20.12.2016r. w Wojcieszycach odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. „Hej kolęda, kolęda”. W konkursie wzięły udział dzieci z kilkunastu szkół podstawowych. Miło nam poinformować, że wszyscy nasi reprezentanci wypadli wspaniale i otrzymali wyróżnienia, a zespół „Aniołki” z klasy trzeciej zajął, mimo tak dużej  i bardzo mocnej konkurencji (ponad 200 uczestników!), II MIEJSCE i zdobył „Srebrną Nutkę!!!

Oliwio, Klaudio, Olu i Haniu! Dziękujemy za taki piękny świąteczny prezent dla naszej szkoły! Gratulujemy i dziękujemy Wam i wszystkim pozostałym uczestnikom.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Emilia Pieczko i Zuzanna Ciepiela – duet klasa III
  2. Dominik Sobiesiński i Piotr Radwiłowicz – duet z klasy III
  3. Klaudia Dymińska, Aleksandra Binkowska, Hanna Ślaz, Oliwia Gleń – zespół „Aniołki” z klasy III
  4. Nina Kaczmarska – solistka klasa VI
  5. Pola Ziółkowska i Agata Jaworska – duet klasa VI